افشاریان:شرایط بسیار خوبی برای تیم بانوان ایجاد شد

با تصویب هیات رییسه برای اولین بار کلیه پاداش ها به صورت همسان پرداخت میشود

مجموعه فدراسیون فوتبال تمام تلاش خود را برای تیم های ملی بکار می گیرد تا شاهد توسعه و موفقیت بیش از پیش فوتبال و فوتسال کشور باشیم.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، خداداد افشاریان، سرپرست کمیته داوران و عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص عملکرد تیم ملی فوتسال گفت: دو پیروزی کسب شده را به کادر فنی و مجموعه همکارم در فدراسیون فوتبال و خانواده فو تسال تبریک می گویم. بدون شک با حمایتهای رئیس فدراسیون فوتبال در راستای برگزاری اردوها، مسابقات دوستانه و شرایط مناسب برای اعزام تیم ملی با پرواز اختصاصی جهت حضور در میدان بزرگ جام جهانی، شاهد نتاج مطلوب تری خواهیم بود. اگر حمایتها و ارتباطات شخصی رئیس فدراسیون در خصوص پرواز اختصاصی، امکانات و پشتیبانی از تیم ها ملی وجود نداشت، شاید اکنون تیم های ما با آرامش و بدون دغدغه به مصاف رقبای خود نمی رفتند.
وی در ادامه در خصوص اعزام تیم ملی فوتبال بانوان به ازبکستان و اختصاص پاداش همسان این تیم با تیم های ملی دیگر در صورت پیروزی گفت: شما دیدید که برای اولین بار تیم ملی فوتبال بانوان با پرواز اختصاصی و برگزاری اردوهای مستمر، اکنون در ازبکستان به سر میبرد تا به مصاف رقبای خود برود. همچنین برای اولین بار در نشست هیات رئیسه مصوب شد تا پاداش تیم بانوان همسان با تیم های آقایان باشد تا بتوانیم عزت به تیم ملی بانوان بدهیم. عزتی که رئیس فدراسیون فوتبال تاکید بسیاری بر آن داشت. در واقع در بسیاری از مواقع ایشان از ارتباطات شخصی خود استفاده میکند تا تیم های ملی و فدراسیون بدون دغدغه، فعالیتهای خود را پیش ببرند.

افشاریان افزود: مجموعه فدراسیون فوتبال و در راس آن عزیزی خادم، تلاش دارند تا تیم ملی به آرامش و قوام خوب برسد و در نهایت در میادین پیش رو بهترین عملکرد را از خود به جای بگذارد. من از شخص اول فدراسیون که برای تمامی ارکان فدارسیون مخصوصا داوران، تیمهای ملی فوتبال و فوتسال، بانوان، سیستم VAR ، کمیته آموزش و کمیته جوانان ارزش قائل شده و با دید باز و منش دقیق برای این مجموعه تلاش می کنند تا عدالت به همه ارکان رسیده و در نهایت شاهد توسعه فوتبال باشیم، تشکر ویژه دارم. بدون شک در این راستا خداوند متعال در کنار ما بوده و با آرامش، تلاش و همتی و بزرگی عزیزی خادم و تمامی ارکان فدراسیون فوتبال پیش می بریم و روز به روز شاهد شکوفایی و بالندگی این مجموعه هستیم.

وی گفت: با هدف توسعه فوتبال در مسیر پیش رو قدم برداشته و امیدوارم در کنار هم از فوتبال لذت ببریم.

درباره admin

پاسخی بنویسید